Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najdoskonalsze style na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najłatwiejsze systemy na powiększanie ust! O dużych ustach marzy wszystka kobieta. Bynajmniej nie wszystkie natura obdarzyła tak obszernymi i doskonałymi ustami, jakimi potrafi się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie podlega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego te szukamy sposobów, aby uwydatnić to, co dała nam matka matura. Obecnie można naprawić lub wspomóc naturę wybierając środki na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To pewność idealniejsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to obecnie doskonale znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować atrakcyjny i cały styl. To dzięki niej umiemy „cofnąć czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd bądź też naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Dodatkowo w wypadku ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej wymienia się częściej o modelowaniu ust, które może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w sposobach na powiększanie ust budowanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii plastycznej stanowi toż, że potrafimy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten pozwoli w własny sposób wymodelować usta oraz bardzo je wypełnić, przez co poprawie ulega nie lecz ich kształt czy wielkość, a także koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem zabiegu jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust również ich okolic. Zastosowane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie żyjący w roli kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom stanu i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat udzielany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprowadza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W efekcie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeżeli naprawdę się zdarzy, to znaczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To nowa propozycja na zwiększenie ust, która dodatkowo liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem a efekty ciekawe są dopiero po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Więc jeśli chce Ci na krótkim efekcie, kwas hialuronowy wydaje się być właściwszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną możliwością dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest swój tłuszcz pacjentki czy i kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg bierze się za bezpieczny.

Jak może, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli szuka o powiększanie ust. Co bardzo, sposoby te zdobywają jeszcze większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *