Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

Panele podłogowe Złotów

Prasóweczki

Standardowe wymiary paneli podłogowych w magazynie budowlanym – Panele podłogowe są drinkom z najczęściej wybieranych materiałów wykończeniowych do podłóg. Zajmują one bardzo wiele korzyści, dzięki temuż są tak często wybierane. Są wygodne, popularne w utrzymaniu czystości, pasują do jakiegoś rodzaju wnętrza, no i odpowiednio łatwo się je tworzy. Nie trzeba do ostatniego wynajmować żadnej firmy, samemu bez problemu można sobie poradzić z wykończeniem podłogi panelami.

Panele podłogowe Krajenka

Cechy charakterystyczne paneli podłogowych

Panele podłogowe można włożyć w jakimkolwiek pomieszczeniu. Ich bogaty wybór kolorystyczny a i imitacyjny sprawia, że ważna je bez problemu przystosować do innych sposobów w jakich zostały urządzone pomieszczenia. Panele podłogowe będą wtedy wybrać do miejsc zaopatrzonych w trybie klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym czy glamour. Ich charaktery są bardzo duże, można bez problemu kupić panele białe, w kolorach szarości, brązu a nawet panele czarne. Ale najważniejszą sprawą na jaką warto zwrócić uwagę przy zakupie paneli, są ich kształty.

Zobacz również Wypalarnia kawy sklep

Od tegoż jaka istnieje długość paneli podłogowych, zależy ilość paczek koniecznych do kupienia. Przed zakupami należy więc dobrze zmierzyć powierzchnię użytkową pomieszczenia, w którym wybiera się postawić na ziemi panele i zsumować ile metrów kwadratowych paneli będzie niezbędnych.

Panele podłogowe Krajenka

Panele podłogowe Krajenka

Panel podłogowy wymiary

Standardowy panel podłogowy ma rozmiary od 80cm do 220 cm, szerokość od 13 do 21 centymetrów a grubość paneli od 8 do 22 milimetrów. Wymiary panela podłogowego klasycznego to 1.30m długości na 0.20m szerokości i 8mm grubości. Takie panele można odkryć w jakimkolwiek hipermarkecie budowlanym. Kupując panele o takich wymiarach, zawsze potrafimy się spotkać z obecnym, iż w paczce będzie 2, 47 m2. Jeśli zatem na dowód salon, jaki planujemy wyremontować ma podłogę o powierzchni 10m2, wtedy będziemy musieli zakupić cztery paczki danych paneli podłogowych.

Wymiary paneli niestandardowych

Poza panelami o klasycznych wymiarach, można się więcej w sklepach natknąć na panele o trochę innych wymiarach, bardziej interesujących. Do nich ważna na pewno zaliczyć panele, jakie są bardzo małe. Ich szerokość nie przekracza 13cm, są dlatego one o bardzo mniejsze niż tradycyjne panele podłogowe. Tak samo istnieje ponadto z panelami bardzo szybkimi, jakie tworzą nie dużo niż 80cm długości. Takie delikatne i małe panele podłogowe sprawdzą się w ciasnych mieszkaniach, w sukcesu bardzo istotnych pomieszczeń montowanie takich małych i złych paneli będzie szczególnie czasochłonne i ciężkie.

Panele podłogowe Krajenka

Ile jest paneli w paczce?

Wszystkie panele podłogowe są oferowane w paczkach. Nie ma szansy zakupu paneli na wartość, ale ważna odnieść do biznesu nie otwartą paczkę paneli, jeśli kupiło się ich zbyt dużo. To ile w poszczególnej paczce wydobywa się metrów kwadratowych paneli, zależy od wymiarów poszczególnych paneli. W kontraktu z ostatnim przeważnie w paczce wydobywa się od 8 do 10 paneli podłogowych. Warto to zobaczyć przy zakupie, gdyż dzięki temu chętnie można wymienić ilość potrzebnych paczek z panelami podłogowymi.

Panele podłogowe Krajenka

Po wymiarach paneli podłogowych dowiesz się więcej tutaj: Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *