Wypożyczalnia samochodów Białystok - aktualna oferta

Wypożyczalnia samochodów Białystok – aktualna oferta

Prasóweczki Warto przeczytać

Zatłoczone miasta, będące koszty zatrudnienia i promocja idei car sharingu sprawia, że jeszcze bardzo osób czyni z bycia auta na nieruchomość i pobiera spośród pomocy, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów Białystok. Na weekendowy wypad poza miasto, na tygodniową podróż, a pewnie na wynajem długoterminowy dla gości? Niezależnie od sytuacji, idealnym rozwiązaniem będzie wypożyczalnia samochodów Białystok oraz jej duży asortyment. Jakie auta możemy pokonać w wynajem?

Wypożyczalnia samochodów Białystok – aktualna oferta

Auta segmentu A

Stanowią ostatnie samochody, które idealnie zbierają się do betonowej dżungli, na zatłoczone parkingi i małe zaułki. Ludźmi tego fragmentu są m.in. Volkswagen UP! lub Hyundai i10 – niewielkie, małolitrażowe kompakty. Sprawdzą się idealnie na krótkie dystanse, do domowego zysku w centrum czyli na bliskie, podmiejskie wyjazdy.

Auta segmentu B

Samochody spośród tego fragmentu bardzo często użytkowane są jako auta służbowe, ulubiony wybór przedstawicieli handlowych i mobilnych agentów branżowych. Idealnym przykładem samochodu klasy B jest Skoda Fabia, łącząca w sobie ekonomiczną kulturę sztuki a ciekawe stron użytkowe. Uniwersalność tych aut zbiera się zarówno w centrum, kiedy natomiast na ulicy ekspresowej.

Podgrupą segmentu B jest grupa B-kombi, czyli auta z powiększoną przestrzenią bagażnika. Dzięki takiemu podejściu będziemy w stanie zapakować bagaże dla czteroosobowej rodziny na weekendowy wyjazd czy na przechowywanie gadżetów reklamowych polskiej firmy. Kilka walizek lub toreb sportowych, sprzęt audiowizualny, rollery, banery lub standy reklamowe – wszystko to zapakujemy i przetransportujemy autami takimi jak Skoda Fabia Kombi.

Auta segmentu C
Ten poziom aut jest najczęstszą klasą kompaktów: korzystny stosunek wartości do grupie, przyzwoity komfort drogi oraz złe spalanie tworzą go idealnym zestawem dla rodzin z dziećmi. Bo są podejmowane przez największą miarę konsumentów, w segmencie C jest największa skala modeli: od Skody Rapid czy Octavii przez Fiata Tipo aż po Forda Focusa.

Podobnie kiedy w poprzednim segmencie, tak i tutaj spotkamy się z grupami C-kombi, które bardzo łatwo wybierane są przez marki jako auta służbowe. Ten segment wygląda coś dużo reprezentacyjnie, opiera się wyższym stopniem zaufania oraz większym bagażnikiem niż segment B-kombi. Przy średnim wzroście wartości zyskujemy komfort, powierzchnię i drogi design.

Auta segmentu D

Więc szczególnie wyszukane, najwygodniejsze również najbardziej kosztowne auta, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów Białystok. Znakomite osiągi, wygoda podróżowania i drogi pakiet wyposażenia z pewnością jest duży atut podczas dalekich podróży. Auta te prowadzone są dla wymagających klientów, którzy nie łączą się na kompromisy, ustępstwa i półśrodki. Gama pojazdów obejmuje doskonale wszystkim wielkie Fordy Mondeo oraz Toyoty Avensis. Ponadto, do możliwości swoich klientów oddajemy samochody z automatyczną skrzynią biegów, dzięki czemu nasza drogę będzie stale dużo elegancka. W skrzynię DSG urządzono w bliskiej flocie takie kształty jak Kia Optima, Skoda Superb oraz Opel Insignia.

Auta segmentu Crossover

Rosnąca pozycję i częsty wybór jako auto rodzinne sprawiają, iż w naszej możliwości znajdą Państwo również Suzuki SX-4 Cross, będące reprezentantem segmentu Crossover. Wygodna droga oraz bezpieczeństwo chodzą tu w parze z dostępnymi kursami i estetyczną sylwetką. Podróż tym autem – nawet wielogodzinna – z pewnością upłynie przyjemnie w wartości bez obciążania organizmu kierowcy.

Auta segmentu Bus

Użytkowe auta oddane do zadań specjalnych, które dobrze sprawdzą się w wszystkiej firmie. Wśród Busów wyróżniamy trzy kategorie samochodów: Furgon, Plandeka oraz Laweta. Pierwsze dwa rodzaje doskonale sprawdzą się przy przeprowadzkach, dostawie produktów lub produktu, transportu ładunków czy przesyłek. Lawetą natomiast będziemy w stanie przetransportować świeżo zakupione auto lub odstawić je do mechanika w razie awarii lub stłuczki.

Wypożyczalnia samochodów Białystok – aktualna oferta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *